0

Par Mums

Mūsdienīgs un ērts interneta veikals
Poste.LV gaida Jūs 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.


Tirdzniecības internet-veikals POSTE.LV piedāvā plašu piederumu assortimentu jebkura līmeņā sarežģītības organizācijas drošības sistēmai (videonovērošanas sistēmas, apsardzes sistēmas, ugunsdrošības sitēmas, kontroles un pieejas ierobežojumu sistēmas). Mēs piedāvājam tikai pārbaudītas un kvalitatīvas iekārtas no pasaules vadošajiem ražotājiem. Pašo kurjera pakalpojumi ļauj piegādāt pasūtījumu uz jekburu vietu Daugavpils robežās. Pasūtījumus pa Latvijas teritorijai mēs veicam vispiemērotākā pircējam veidā.

Drošību sistēmu internet veikalā Poste.lv var ne tikai iepazistināties ar piedāvāto aprīkojumu plašo assortimentu, bet arī neatkārīgi izvēlēties jebkuras sastāvdaļas drošības sistēmas organizācijai pa cenām, kuras bieži ir zemākās par mazumtirdzniecības cenām. Iegādādies var jebkuru preci jebkurā daudzumā: no viens detaļas līdz absolūti pilnājam komplēktam liela projēkta organizēšanai. Veikt pasūtījumu var ar jebkūru no trim veidiem: neatkārīgi noformēt pasūtījumu, sazināties pa tālruņi ar pārdošanas nodaļu vai arī sūtīt iesniegumu pa e-pastu.

Gatavie risinājumi:
Apsardzes-ugundrošības signalizāciju, videonovērošanas sistēmu, drošības pieejas sistēmu uzstādīšanas darbi neapšaubami jāizpilda prosfesionāliem. Uzstādīšanas brigāde Poste.lv izpildīs darbu jebkura līmeņa sarežģītības, no videodomofona uzstādīšanas dzīvokļī līdz pat sarežģīta objekta uzstādīšanas lai nodrošīnātu objekta drošību. Uzstādīšanas komanda izbrauks uz objektu jebkurā ērtākā Jums laikā. Jūs varāt iepazīstināties ar jau gataviem risinājumiem- sagatāvotu iekārtu sarakstu, kas ir optimizēts vispopulārākiem uzdevumiem. Izmantojot jau gatavo risinājumu Jūs ietaupisiet laiku un saņemsiet kvalitatīvi sagatavotas iekārtas. Uzstādīšanas komandas galvēnais princips ir kvalitatīvi izpildīts darbs tiešī laikā. Mūsu firmas uzstādītājiem ir liela darba pieredze un mūsdienu iekārtas. Visiem izpīldītiem darbiem ir garantijas termiņš, pēc kura beigšanas ir iespējams noslēgt līgumu turpmākai sistēmas apkalpošanai.